Forum Detay

Anasayfa / Öğretmen Forumu / 5. Sınıf BT Kitabı Hakkındaki Görüşleriniz
  • 5. Sınıf BT Kitabı Hakkındaki Görüşleriniz

    Kitabı uygulamada zorluklar yaşıyor musunuz? Önerileriniz neler olur?

    Melih Sivrioglu Melih Sivrioglu   | 25 Şubat 2018 tarihinde

    5. Sınıf

Cevaplar (5)

Remzi Öz - 25 Şubat 2018 tarihinde

Merhaba melih hocam sınıf mevcudunun fazla olmasından doğan sorunlar sınıfın bir bölümünün etkinliği bur türlü anlamamasi etkinlikleri yetistirememe, idarenin çok kagit harcıyorsun zorlamaları, çocukların ve velilerin elle tutulur bilgi kaynağı istemeleri dışında etkinliğe dayalı ders işlemek güzel :))

Fatih Yıldırım - 25 Şubat 2018 tarihinde

Kitap bence çok başarılı . Okulumda 5.sınıflar hazırlık olduğu için dersimiz yok . Ama ben kitabın gerekli gördüğüm kısımlarını 6. Sınıflarda uyguluyorum, öğrencilerim çok mutlu ve özellikle etkinliklere çok istekliler. Teşekkürler .

Hatice Ataseven - 26 Şubat 2018 tarihinde

Kitapta faydalı etkinlikler var. Bütün etkinlikler uygulanamıyor. Zaman yetmiyor. Ayrıca görsel açıdan da çok fazla boşluk ve renk var. Görüntü olarak bazı bölümler daha ciddi olabilir, çizgi karakterlere çok gerek yok diye düşünüyorum. Biraz daha bilgi içerebilir. Bilgiler daha derli toplu olabilir. Bu hali ile basılırsa israf olacağını düşünüyorum.

Tufan Pakgün - 4 Nisan 2018 tarihinde

Etkinlikler güzel fakat , derste zamanlama açısından uygulanabilirliği zayıf. Etkinlikleri plandaki sürede tamamlamak neredeyse imkansız. Malesef hala cıktı yada pdf olarak öğrencilere verebileceğimiz bir kitap yok. bu konuda çalışma yaparsanız seviniriz.

Şerife Ünlü Bıyıklı - 11 Mart 2019 tarihinde

Emeğinize sağlık bizi yıllardır kitapsız ders işlemenin zorluğundan kurtardınız.. ancak her etkinliği yaptıramıyorum ben zaman yetmiyor.

Cevap yaz

Cevap yazmak için üye girişi yapmalısınız.