Etem DURSUN

Anasayfa / Profil

Son Eklenen Aktiviteler

Güncel aktiveler & yorumlar

Henüz soru paylaşmadı.

Henüz doküman paylaşmadı.

Etkinlikler

Güncel etkinlikler

 • Microsoft Eğitim Teknolojileri Zirvesi

  düzenleyen Etem Dursun   | 12.12.2018

  Gökhan Yücel ile “Yapay Zeka Çağında Öğrenme ve Eğitim”, Ali Koç ile “Karma Gerçeklik ile Eğitimin Geleceği” üzerine keyifli ve eğitim sektörüne ışık tutacağını temenni ettiğimiz konuşmalardan, “Teknoloji ile Deneyimsel, Kişisel, Problem odaklı eğitim” ve “Microsoft Örnek Okullarından Minecraft: Eğitim Sürümü ile Müfredat Çalışmaları Örnekleri”ni işleyen oturumlara, “Eğitimde Dijital Dönüşüm”üzerine bir söyleşiden, ülkemizi 4. Endüstri devrimine taşıyacak nitelikli uzman iş gücünü oluşturmaya yönelik “Endüstri 4.0 ve İstihdam” paneline uzanan kapsamlı bir ajanda ile, sizi 4. geleneksel Eğitim Teknolojileri Zirvemiz’e davet ediyoruz.

  Detay
 • FATİH ETZ 2018

  düzenleyen Etem Dursun   | 02.11.2018

  Siz değerli katılımcıları, 2-3 Kasım 2018 tarihlerinde Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü önderliğinde Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesine davet etmek isteriz.

  Detaylı bilgi için:
  http://fatihprojesietz.meb.gov.tr

  Detay
 • İstanbul / Esenler Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Eğitici Eğitimi

  düzenleyen Etem Dursun   | 16.01.2018

  Esenler ilçemizde görev yapmakta olan BT öğretmenlerimizle birlikte öğretim materyallerinin felsefesi, yapısı ve içeriği hakkında eğitim semineri düzenlenecektir.

  Detay
 • 5. EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ

  düzenleyen Etem Dursun   | 03.03.2018

  5. Eğitim Teknolojileri Zirvesi 3 Mart 2018`de Radisson Blu Hotel Şişli`de düzenlencektir. Bu zirvenin amacı eğitimcileri, teknoloji şirketlerini, girişimcileri, yöneticileri ve medyayı bir araya getirmektir. Bu zirvede alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar bir araya gelecek, çalıştay ve paneller düzenlenecektir. Türkiye’de ilk kez organize edilecek olan bu zirvenin hedefi teknolojinin ve internetin şekillendirdiği günümüz dünyasında yepyeni sorular yönelterek yeni eğitim trendlerini öğrenmek ve iyi örneklerden ilham alarak motive olmaktır. Grup satışı için [email protected] ile irtibata geçebilirsiniz! Avantajlı dönem fiyatı 180TL, 1 Ocak 2018 tarihine kadar; Normal dönem fiyatı, 200TL, 1 Ocak 2018 sonrası geçerlidir.

  Detay